SLUŽBY

 • Úklid domácností

  Zajišťujeme pravidelný i nepravidelný úklid domácností, bytů a rodinných domů. Utřeme Vám prach, vyluxujeme koberce a podlahy, vytřeme je, umyjeme koupelny, toalety, naleštíme Vám prosklení dveří, nerezové zařízení domácnosti a zajistíme vše, co si budete přát. Třeba i prát, žehlit, zalévat květiny...Napište nám Vaše představy, domluvíme si osobní schůzku a vše spolu nastavíme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Kontaktní tlačítko níže.
 • Úklid společných prostor bytových a panelových domů

  Zajistíme vašemu společenství pravidelný úklid společných prostor bytových a panelových domů, přesně podle vašich požadavků. 1 x týdně, 2 x týdně nebo i každý den úklid vestibulu. Vše záleží jen na tom, jak společně vše nastavíme tak, abyste byli maximálně spokojeni a společné prostory, kde žijete, zářili čistotou a svěžestí. Nabízíme také sekání trávy a odklízení sněhu. Kontaktní tlačítko níže.
 • Úklid po řemeslnících a stavbě

  Potřebujete uklidit po přestavbě Vašeho bytu nebo domu? Chcete se bez starostí a námahy co nejdříve nastěhovat do Vašeho nového rodinného domu? Jsme tu pro Vás a nabízíme úklid po přestavbě nebo stavbě. Vyluxujeme průmyslovými vysavači, umyjeme okna, vyčistíme podlahy, koupelny, umyjeme kuchyně, obklady, světla, schody, zábradlí a vše, co bude třeba, abyste se mohli ihned nastěhovat do čistého a svěžího prostoru a mohli si užívat Vašeho nového bytu nebo rodinného domu. Své požadavky napište do kontaktního formuláře. Budeme Vás ihned kontaktovat, vše domluvíme a poté zajistíme. Kontaktní tlačítko níže.
 • Mytí oken, prosklení a žaluzií

  Chcete věnovat svůj čas, který byste strávili mytím oken a prosklení svým koníčkům, rodině nebo zájmům? Obraťte se na nás. Zajistíme Vám umytí oken, prosklení a umytí žaluzií. Okna a žaluzie budou zářit čistotou a Vy se budete moci radovat s rodinou nebo u svých zájmů a koníčků. Kontaktní tlačítko níže.
 • Čištění koberců, čalounění a podlah

  Nechte tuto namáhavou práci na nás. Vyčistíme Vám koberce, čalounění i podlahy. Používáme nejnovější metody a stroje, abychom zajistili ten nejlepší výsledek čištění a podlahy poté zářili a voněli svěžestí. Kontaktní tlačítko níže.
 • Ostatní úklidové práce

  Máte zájem o jiné úklidové práce, které zde nejsou vypsány? Napište nám Vaše představy do kontaktního formuláře a my se Vám obratem ozveme. Společně se domluvíme na nejoptimálnějším řešení Vašich přání a požadavků. Kontaktní tlačítko níže.